درباره ما

ایمنی خواهی، ز اوج اعتبار اندیشه کن

معرفی کلی مجموعه تاوریست

برند تجاری تاوریست به عنوان سازنده دکل در صنایع انرژی ، برق ، مخابرات ، نفت و گاز فعالیت خود را در سال 2007 میلادی آغاز نمود. این برند تجاری تولید کننده برج های فلزی از قبیل برج های انتقال نیرو و پست های فشار قوی، انواع دکل های مخابراتی زمینی و پشت بامی، سازه های فلزی روشنایی و ترافیکی، مشغول به فعالیت می باشد.
این واحد صنعتی با بهره مندی از ماشین آلات تمام اتوماتیک، پانچ و برش نبشی و ورق و استفاده از تکنولوژیهای نوین مهندسی تولید، ظرفیت تولید سالانه بالغ بر 120000 تن انواع دکلهای انتقال نیرو و مخابراتی لتیس را دارا می باشد.

تاوریست توسعه پایدار و دستیابی به اهداف در جلب رضایت مشتریان را ضامن بقای خود می داند. بر این اساس در برآورده سازی اهداف سازمانی خود جدیت، پشتکار و اصالت تولیدات را در نظر گرفته است.

پیام مدیریت

دنیای کسب و کار مدرن به سرعت در حال تکامل است تا شاهد افزایش جهانی رقابت، برنامه ریزی استراتژیک، سرمایه گذاری در فناوری و مقابله با پروژه های توسعه اقتصادی در سراسر جهان باشد. پیشرفت‌های امروزی در همه راه‌های زندگی محقق شده است که چالش‌های بیشتری را برای تولیدکنندگان، صنعت‌گران و بازرگانان برای مقابله با این چالش‌ها با راه‌حل‌های یکپارچه مبتنی بر برنامه‌های کاربردی با تکنولوژی بالا ایجاد کرده است. من به عنوان مدیر عامل Towerist و برای شروع سفر موفقیت آمیز، با ارائه تمام ابزارهای آمادگی، آینده نگری و استراتژی، نقش رهبری را در ایجاد یک محیط کاری و تجاری ایده آل بر عهده می گیرم. من متعهد به برداشتن گامهای بلند در ساخت تاوریست به عنوان یک صنعت مشهور و پیشرو در تولید کننده دکل های انتقال و مخابرات هستم. در دهه اول Towerist، ما به نقاط عطفی مبتنی بر استراتژی‌ها و ابتکارات تجاری صحیح از طریق همکاری با شرکای تجاری و صنعتی برجسته در سراسر جهان دست یافته‌ایم. همانطور که ما به آینده نگاه می کنیم، Towerist مایل است به توسعه منابع فیزیکی و انسانی خود ادامه دهد، معاملات تجاری خود را گسترش دهد و محصولات و مارک های با کیفیت بالا را تضمین کند تا رضایت مشتری کاملاً تحقق یابد. ما در تلاش هستیم تا با انجام تجارت حرفه ای و اخلاقی به اهداف خود دست یابیم تا به زندگی بهتر برای مشتریان خود کمک کنیم. صداقت شخصی، ارزش های مشترک و رفتار تجاری اخلاقی ما اساس شهرت Towerist را تشکیل می دهد. هنگامی که این عناصر با کیفیت و عملکرد محصولات ما ترکیب می شوند، یک پلت فرم بسیار قدرتمند برای موفقیت تجاری برای شرکت و رشد حرفه ای برای همه ما ایجاد می کنند. با زندگی کردن با ارزش‌هایمان، می‌دانم که می‌توانیم به تحقق چشم‌اندازمان نزدیک‌تر شویم. به ما اعتماد کنید، ما اهمیت می دهیم!

چشم انداز، ماموریت و ارزش ها

ماموریت

ارائه راه‌حل‌هایی برای بخش زیرساخت‌های انتقال انرژی الکتریکی، مخابرات، زیرساخت‌های نفت و گاز، ادغام مهندسی، برج‌سازی و ساخت و ساز در روش EPC، با هدف جلب رضایت سهامداران، مشتریان، تامین‌کنندگان، کارکنان و سایر طرف‌های ذینفع، و ایجاد توسعه برای جوامعی که در آن ما فعالیت می کنیم.

چشم انداز

شناخته شدنه به عنوان مرجعی در توسعه زیرساخت ها برای بخش های انرژی و مخابرات ، برای ارائه راه حل های نوآورانه با ارزش افزوده بالا و ایجاد توسعه پایدار.

ارزش ها

هدف همیشگی ما این است که بهترین باشیم

تعالی عبارت است از:

ارائه بهترین خدمات به مشتریان.

به چالش کشیدن وضعیت موجود برای دستیابی به تعالی عملیاتی.

با هدف بهترین در کلاس

ما متعهد به تعالی توسط:

فراهم کردن ابزارها، پشتیبانی و منابع برای افراد ما که به شما امکان می دهد تفاوتی برای مشتریان خود ایجاد کنید.

فراهم کردن دسترسی افراد به اطلاعات، بهترین شیوه ها و ایده هایی که به شما کمک می کند تا درک بهتری از خواسته های مشتریان و چگونگی بهبود تجربه خدمات خود داشته باشید.

به رسمیت شناختن و پاداش دادن به خدمات برتر، مهم نیست که چقدر تفاوت کوچک ایجاد می کند.

مشارکت با همه ذینفعان بر اساس احترام متقابل و بهره مندی از یکدیگر

مشارکت عبارت است از:

ایجاد روابط قوی و بلند مدت با مشتریان.

 • همیشه به عنوان یک تیم با همکاران، مشتریان، سرمایه گذاران و جوامع کار کنید.
 • متعهد بودن به موفقیت شرکای خود و همچنین موفقیت خودمان.

ما متعهد می شویم که به صورت مشارکتی کار کنیم:

 • ارزش گذاری برای مشارکت همه ذینفعان.
 • ایجاد محیط و چارچوبی برای موفقیت همکاران، تامین کنندگان، پیمانکاران و مشتریان خود.
 • به اشتراک گذاری بهترین تجربیات محلی و بین المللی برای کمک به توسعه دانش و مهارت ها.

همیشه در تلاش برای انجام کار درست

صداقت عبارت است از:

 • انجام هر کاری بر اساس صداقت و شفافیت.
 • همیشه مسئولیت اعمال خود را بپذیریم.
 • کار با فداکاری و دقت.

ما متعهد می شویم که با صداقت عمل کنیم:

 • صادق و شفاف بودن و الگو بودن.
 • عدم به خطر انداختن یا نپذیرفتن مصالحه با استانداردهای اخلاقی که در آیین نامه رفتار تجاری تعریف شده است.
 • تعیین استاندارد برای رفتار تجاری اخلاقی و مسئولانه در سراسر دنیا.

تیم ما

Ali Salahshour

CEO

Milad Gholami

Accounting Manager

Maryam Moghadam

General Manager

Mohammad Azad

Commercial Manager

Hooman Bassiri

Project Manager

Mohsen Mozoni​

Production Manager

Fariba Alam

Human Resource Manager

گواهی نامه ها

Electricity Industry Syndicate

ISO9001

ISO14001​

45001 ISO​

HSE

وندور نفت

رویدادها